subscribe
Miss Grand Albania 2018 pranon një super dhuratë pas kurorës nga…

Mediale Vip

Miss Grand Albania 2018 pranon një super dhuratë pas kurorës nga…

Më: 9 maj 2018 Në ora: 17:55
Dashuria Bilaj

Ajo sapo ka fituar titullin e më të bukurës në “Miss Grand Albania”, bukuroshja Dashuria Bilaj e do të bëhet gati që të udhëtojë më vonë drejt Tajlandës për të përfaqësuar Shqipërinë në mes të 80-të shteteve të botës.

Por bukuroshja ka postuar në rrjetin e saj social një foto ku shihet një dhuratë e shtrenjtë xherdan dhe rreth dore prej ari. E se cili apo cila ia ka dhuruar nuk lë të kuptojmë, vetëm një ikonë me zemër dhe lumturi ka shënuar sipër fotos. Vajza këto ditë e shohim kudo nëpër programe televizive e ftuar pas triumfit në këtë spektakël bukurie ku u mbajt fundjavën e kaluar në Prishtinë.BS

Image
Komentet
comments powered by Disqus