subscribe
Milionëshi i parë për “Lujmi krejt” nga Adrian Gaxha dhe Onati

Mediale Vip

Milionëshi i parë për “Lujmi krejt” nga Adrian Gaxha dhe Onati

Më: 24 prill 2018 Në ora: 10:01
Adrian Gaxha dhe Onati

Një projekt i ri këto ditë është publikuar nga Adrian Gaxha dhe Onati.

Kënga e dyshes mban titullin “Lujmi krejt” dhe vjen e vizuelizuar edhe me videoklip.

Projekti është version i ri i këngës “Lujmi lujmi”, e kënduar nga disa prej artistëve shqiptar, por që i është përshtatur shumë Adrianit dhe Onatit.

Vetëm katër ditë nga publikimi, kënga ka arritur të kap shifrën e parë prej 1 milion klikimesh në kanalin YouTube.

Këtij suksesi padyshim që më së shumti i janë gëzuar dy autorët e këngës, të cilët përmes rrjeteve socialem kanë falënderuar fansat për përkrahjen.