subscribe
Adrian Gaxhën e pyesin për ish partneren Luana Vjollca, përgjigjia është një befasi

Mediale Vip

Adrian Gaxhën e pyesin për ish partneren Luana Vjollca, përgjigjia është një befasi

Më: 23 prill 2018 Në ora: 22:57
Adrian Gaxha dhe Luana Vjollca

Një nga çiftet më të përfolura që mbahen mënd edhe pas vitesh nga ndarja, janë moderatorja Luana Vjollca dhe këngëtari Adrian Gaxha. 

Ata ishin një nga çiftet më të dashur të showbizit para shumë vitesh. Tashëm që ka kaluar kohë nga ndarja e tyre këngëtari Adrian Gaxha është pyetur se si ndihet kur e sheh sërish Luanën.

“Sa qenka zbukuruar! Më vjen mirë për suksesin e saj! Eksperiencë e veçantë, një prej dashurive të para”.ka thënë Gaxha për rubrikën 3ND.

Ndërkohë Luana Vjollca flitet se ka nisur romancë me Krenar Cocajn, ndërsa jeta private e këngëtarit ka kohë që nuk përmendet.