subscribe
Ndërron stilin e flokëve

Mediale Vip

Ndërron stilin e flokëve

Më: 23 prill 2018 Në ora: 21:11
Selena Gomez

Këngëtarja e 'Wolves' u dha tifozëve një shikim të këndshëm derisa është paraqitur me stil të ri të flokëve sot në Instagram.

Selena Gomez ka një ‘look’ të ri dhe kjo duket se u ka pëlqye tepër shumë fansave të saj.

Ndërsa pushon në Gjermani, këngëtarja 25-vjeçare debutoi me stil të ri të flokëve duke tërhequr pjesën e mbetur të flokëve në një bisht të lartë të endur.

Image