subscribe
Kushtrimi publikon foto me djalin, ja sa është rritur nipi i Shyhretes

Mediale Vip

Kushtrimi publikon foto me djalin, ja sa është rritur nipi i Shyhretes

Më: 23 prill 2018 Në ora: 19:15
Learta Jakupi dhe Kushtrim Jakupi

Kushtrimi si më i madhi djalë i Shyhretës u bë baba për herë të parë i një djali. 

Ai këtë ndjenjë nuk heziton ta shpërndajë edhe me ndjekësit e tij në Instagram.

I vogëli i Shyhretës i ka ngjarë i tëri nënës së tij dhe aspak Kushtrimit, por kjo e bën atë ta dojë edhe më shumë djalin e tij.

Ai ka publikuar një foto në Instagram me të ku e tregon dashurinë e madhe që ka ndaj tij.

Për më shumë shikoni imazhin e ëmbël babë e bir. 

Image