subscribe
Nuk do e besoni! Ja çfarë bën Almeda Abazi në orën 03:20 të mëngjesit

Mediale Vip

Nuk do e besoni! Ja çfarë bën Almeda Abazi në orën 03:20 të mëngjesit

Më: 23 prill 2018 Në ora: 16:06
Almeda Abazi

Almeda Abazi është një nga femrat më të përfolura të showbiz-it shqiptar, dhe së fundmi po shkëlqen në prezantimin e spektaklit të kërcimit “Dancing with the stars”.

Almeda ka postuar mëngjesin e sotëm, më saktë në orën 03:20 disa video në “Instastorie” që i ka habitur fansat e saj.

Në këto video modelja e njohur shfaqet duke luajtur videogame me syze 3D dhe duket e relaksuar teksa luan një lojë me luftë.