subscribe
Talenti Burhan Berisha pëlqehet me “A ke zemër”

Mediale Vip

Talenti Burhan Berisha pëlqehet me “A ke zemër”

Më: 23 prill 2018 Në ora: 12:55
Burhan Berisha

“A ke zemër” kështu quhet kënga më e re ardhur nga super talenti Burhan Berisha. Kënga ështëë një baladë mjaft e bukur realizuar me klip nga BUG Production që ka nisur të pëlqehet shumë dhe të marrë mjaft komente pozitive. Ashtu si edhe më herët kemi shkruar se këngëtari është në menaxhim të personazhit të njohur tashmë pronar i kompanisë Moloko, Genc Lekaj. Kujtojmë se Genci ka qenë dhe vazhdon të jetë një mbështetje shumë e madhe për këngëtarin ku nga rruga e ka zbuluar duke ia realizuar këngën dhe gjetur edhe punën ku ai këndon tashmë.BS

Komentet
comments powered by Disqus