subscribe
Beyonce rrëzohet në skenë, së bashku me të motrën

Mediale Vip

Beyonce rrëzohet në skenë, së bashku me të motrën

Më: 23 prill 2018 Në ora: 12:50
Beyonce

Të performosh së bashku me motrën është një sukses më vete, por kjo që ka ndodhur në Indio të Kalifornisë është thjesht gazmore.

Superylli amerikan Beyonce është rikthyer në skenën e Festivalit “Coachella” të shtunën e kaluar, pas performancës së paharrueshme të rikthimit të grupit Destiny’s Child.

Beyonce, këtë herë zgjodhi të shfaqej në krah të motrës së saj më të vogël, Solange Knowles.

E teksa performonin, Beyonce u përpoq të përqafonte të motrën, por diçka nuk shkoi siç duhej dhe të dyja ato përfunduan të rrëzuara mbi skenë.

Shfaqja vijoi pa probleme, gjithsesi, me dy motrat që u dukën hapur të argëtuara nga kjo gjë e paprogramuar që u ndodhi.