subscribe
Dy bukuroshet shqiptare ‘pushtojnë’ Kaliforninë

Mediale Vip

Dy bukuroshet shqiptare ‘pushtojnë’ Kaliforninë

Më: 23 prill 2018 Në ora: 08:51
Anxhelina Hadërgjonaj e shoqja e saj, modelja Vildane Zeneli

Nisi më 13 të këtij muaji,  ndërsa mbrëmë ishte dita e fundit e Festivalit të Artit dhe Muzikës çdo vit në Indio të Kalifornisë mbledh yjet më në zë në botë.

Në këtë festë nuk munguan as emra të njohur të shoë biz-it shqiptar. Pjesë e kësaj feste të madhe u bën  edhe dy bukuroshet shqiptare, Anxhelina Hadërgjonaj e shoqja e saj, modelja Vildane Zeneli.

Është kjo e fundit që në llogarinë e saj Instagram ka postuar një fotografi teksa shihet me Anxdhelinën. Të dyja në pjesën e lartë kanë bikine veshur, ndërsa duken tejet atraktive.

Image