subscribe
Aurela Hoxha pajtohet me të dashurin, publikojnë fotot e para!!

Mediale Vip

Aurela Hoxha pajtohet me të dashurin, publikojnë fotot e para!!

Më: 23 prill 2018 Në ora: 08:32
Aurela Hoxha dhe i dashuri i saj Endrit Mërtiri

Bukuroshja seksi Aurela Hoxha dhe i dashuri i saj Endrit Mërtiri janë pajtuar.

Kjo u bë e ditur pasi dyshja publikuar fotot e para bashkë pas një kohe të gjatë.

Në fotot e postuasra në Instagram çifti duken shumë të lumtur pranë njëri-tjetrit dhe ky ri-bashkim i ka gëzuar fansat.

Aurela dhe fotografi i njohur shqiptar kanë qenë më herët në lidhje mirëpo për ftohjen e raporteve nuk kanë mohuar e as pohuar asnjëri e as tjetri ani pse mediat kanë tentuar të marrin prononcime.

Image