subscribe
Kim Kardashian pozon nga shtrati

Mediale Vip

Kim Kardashian pozon nga shtrati

Më: 23 prill 2018 Në ora: 07:50
Kim Kardashian

Kim Kardashian ka provokuar sërish me një foto në Instagram.

Ashtu si edhe shumë herë të tjera edhe kësaj radhe ka zgjedhur të pozoj gjysmë e zhveshur në shtrat.

Me po këtë imazh ndjekësve të shumtë u ka uruar një të dielë të këndshme ndërsa në pak minuta ka pranuar pëlqime dhe komente tejet pozitive.

Kim, dhe motrat e saj njihen për pozat provokative andaj jemi mësuar t’i shohim të tilla, mirëpo me secilën që publikojnë arrijnë sërish vëmendje.