subscribe
Çifti mbretëror nuk do ta ftojnë as këtë mysafir në dasmë

Mediale Vip

Çifti mbretëror nuk do ta ftojnë as këtë mysafir në dasmë

Më: 23 prill 2018 Në ora: 07:42
Princ Harry dhe Meghan Markle

Meghan Markle dhe Prince Harry do të martohen së shpejti, më 19 maj.

Dasma e tyre është shumë pranë, dhe e gjithë bota kërkon të dijë më shumë rreth kësaj ngjarje.

Tema për të cilën, po diskutojnë më së shumti edhe mediat botërore është lista e të paftuarve të Meghan dhe Harry-t.

Aktorja e famshme, siç është treguar edhe në dokumentarë të ndryshëm rreth jetës së saj, nuk ka një lidhje të fortë me babain dhe me vëllanë.

Prandaj deri tani, ajo nuk ka ftuar asnjërin pret tyre.