subscribe
Natë romantike dhe e zhveshur, kujt po i djeg zemrën Kejvina Kthella

Mediale Vip

Natë romantike dhe e zhveshur, kujt po i djeg zemrën Kejvina Kthella

Më: 23 prill 2018 Në ora: 07:35
Kejvina Kthella

Dita-ditës dhe më tunduese...

Velina e emisionit ‘Xing’ me Ermal Mamaqin është vënë sërish në qendër të vëmendjes. Ajo ka ndarë në Instagramin e saj një foto mjaft provokuese ku ka treguar të pasmet bombastike.

Modelja seksi mban në dorë ndy gota duke krijuar idenë e një nate romantike. Për jetën e saj private dihet shumë pak.

Prej kohësh Kejvina nuk është përfolur për një lidhje dashurie dhe gjithë fokusi është përqëndruar në karrierën e saj si modele dhe velinë.

Image