subscribe
Ilda Bejleri ndez sërish fansat, këtë herë provokon me të pasmet

Mediale Vip

Ilda Bejleri ndez sërish fansat, këtë herë provokon me të pasmet

Më: 23 prill 2018 Në ora: 07:18
Ilda Bejleri

Ilda Bejleri ka ndezur sërish fansat me postimet e saj provokuese.

Këtë herë ajo ka rezervuar gjoksin dhe provokon me nëj fustan super të shkurtër.

Ilda është vënë përballë kritikave për stilin e saj mjaft provokues teksa del në ekran.

Moderatorja sportive edhe këtë herë me siguri ka çorientuar mijëra zemra adhuruesish të futbollit.

Pavarësisht kritikave, Ilda preferon të bëjë atë që i pëlqen.

Image