subscribe
Vajza e deputetes së PD-së poston foto me rroba banje, fansat e kryqëzojnë për rrëmujën

Mediale Vip

Vajza e deputetes së PD-së poston foto me rroba banje, fansat e kryqëzojnë për rrëmujën

Më: 22 prill 2018 Në ora: 23:06
Ada Deda vajza e Albina Dedës

Ajo është një nga vajzat më të bukura të botës së modelingut dhe pse në fakt është në një moshë shumë të re.

Vetëm 18 vjeç, Ada Deda vajza e Albina Dedës, deputetes të PD-së, është bërë një nga modelet më të lakmuara dhe të kërkuara në treg.

Këtë herë Ada ka publikuar një fotografi me rroba banje përpara pasqyrës ku bie në sy një rrëmujë shumë e madhe pas saj.

Epo mesa duket herën tjetër duhet ti fshehë ca gjëra më mirë Ada.

Image
Image