subscribe
Enca nuk e ndalon ‘twerk-un’ edhe kur….

Mediale Vip

Enca nuk e ndalon ‘twerk-un’ edhe kur….

Më: 22 prill 2018 Në ora: 16:29
Enca

Këngëtarja Enca Haxhia edhe kur është e zënë, nuk mund të rri pa provokuar.

Në një postim të fundit në Instastory e ka treguar vetë këtë.

Aty, këngëtarja shqiptare shihet duke bërë ‘twerk’ dhe nuk mundet dot të ndaloj ani pse në të njëjtën kohë po bisedon me dikë.

”Kur njerëzit tentojnë të flasin por unë nuk mund të ndaloj së bëri ‘twerk”’, ka shkruar ajo përkrah postimit në të cilin duket tejet provokative e veshur shkurt.

Image