subscribe
Orlando Brown arrestohet sërish

Mediale Vip

Orlando Brown arrestohet sërish

Më: 16 prill 2018 Në ora: 08:56
Orlando Brown

Orlando Brown thuhet se është arrestuar përsëri.

Policia ka bastisur shtëpinë e 30-vjeçarit dhe e arrestuan atë me një urdhër arresti të premten në mëngjes në Las Vegas, raporton TMZ.

Gjykata ka lëshuar urdhër për ta arrestuar Orlandon muajin e fundit pasi ai nuk u paraqit në gjykatë për dyshimin se ka rrahur të dashurën e tij vitin e kaluar.