subscribe
Samanta Karavella tregon shumë në imazhin e fundit

Mediale Vip

Samanta Karavella tregon shumë në imazhin e fundit

Më: 14 prill 2018 Në ora: 15:48
Samanta Karavella

Samanta Karavella është këngëtare shumë e dashur për publikun.

Ajo është shumë aktive me këngë dhe koncerte, duke u kujdesur të argëtojë fansat e saj.

Në fotografinë e fundit, Samanta është shfaqur tejet atraktive, duke treguar linjat trupore teksa pozonte në veturë.

Ajo kishte vënë në fokus gjoksin dhe belin, teksa zbulonte edhe tatuazhin që ka në bel, kurse ishte veshur me ngjyrë jeshile.

Kujtojmë që projekti i fundit nga Samanta është “Faj”, këngë kjo në duet me Ermal Fejzullahun.

Image