subscribe
Floriana Garon nuk e kemi parë kaq të ëmbël

Mediale Vip

Floriana Garon nuk e kemi parë kaq të ëmbël

Më: 14 prill 2018 Në ora: 15:37
Floriana Garo

Është një nga moderatoret më tërheqëse shqiptare dhe vetëm pak kohë më parë ka sjellë në jetë vogëlushen e saj Adia.

Floriana Garon e shohim këtë të shtunë më të relaksuar dhe në formë se kurrë në foton e fundit të publikuar prej saj në rrjete sociale.

Në këtë foto ajo shfaqet e veshur me një fustan të gjatë rozë duke u dukur më e ëmbël se asnjëherë. Aktualisht ajo po jeton në Gjenevë së bashku me bashkëshortin dhe vajzën.

Image