subscribe
Trendi më i ri për sytë

Life style

Trendi më i ri për sytë

Më: 9 mars 2018 Në ora: 08:33
Gigi Hadid

Nëse Kendall Jenner, Taylor Hill dhe motrat Hadid janë duke ecur në të njëjtat show atëherë kjo është diçka e mirë.

Në javën e modës Anna Sui’s Gothic bohemian modelet paraqitet para publikut modelin më të ri i cili mund të bëhet dhe trendi më i ri i modës. Ngjyra blu e tonit të syve e kombinuar me një të kuqe të erret të buzëve do jetë trendi që do përhapet kudo në botë.

Image