subscribe
Vaji i kokosit për lëkurë të butë

Life style

Vaji i kokosit për lëkurë të butë

Më: 24 nëntor 2018 Në ora: 09:02
Ilustrim

Vaji i kokosit ka shumë përfitime për lëkurën tuaj, ai mund të ndikojë dukshëm në largimin e shenjave të padëshiruara në lëkurë, duke mos i larguar vajrat e nevojshme natyrale.

Falë përparësive antibakteriale, gjatë aplikimit të vajit të kokosit në fytyrën tuaj, ai do të eliminojë të gjitha yndyrat dhe ndyrësirat e zbarkuara nga porët, duke e lënë fytyrën më të shëndetshme dhe më të butë.

Nëse dëshironi një fytyrë sa më të butë atëherë pasi të keni vendosur vajin e kokosit në fytyrë bëni një masazh të lehtë.

Komentet
comments powered by Disqus