subscribe
Një Gaforre nuk mund të lidhet me një…, shenjat e horoskopit që formojnë çiftet më të këqija

Life style

Një Gaforre nuk mund të lidhet me një…, shenjat e horoskopit që formojnë çiftet më të këqija

Më: 23 nëntor 2018 Në ora: 15:09
Ilustrim

Dashuria jo gjithmonë është e lehtë. A jeni vetëm ju apo edhe personi tjetër që është i vështirë që të duhet?

Besoni apo jo, shenjat e zodiakut mund të thonë shumë për dashurinë. Çdo shenjë e horoskopit ka tipare unike që mund t’i bëjnë ata të lehtë apo të vështirë në dashuri.

Për shembull merrni Gaforren; ata janë jashtëzakonisht të dashur dhe kujdesshëm, duke i bërë ata shumë lehtë të duan. Por një shenjë si Virgjëresha, tiparet e tyre gjykuese dhe kritike mund ta bëjnë dashurinë më të vështirë.

Këtu janë disa çifte të shenjave të zodiakut që bëjnë çiftet më të këqija:

-Dashi dhe Demi

-Demi dhe Shigjetari

-Binjakët dhe Bricjapi

-Gaforrja dhe Ujori

-Luani dhe Akrepi

-Virgjëresha dhe Shigjetari

-Peshorja dhe Virgjëresha

-Akrepi dhe Dashi

-Shigjetari dhe Bricjapi

-Peshqit dhe Virgjëresha

-Ujori dhe Demi

-Binjakët dhe Gaforrja.

Komentet
comments powered by Disqus