subscribe
U nda nga i dashuri, tani po e padit, arsyeja do t’iu habisë

Life style

U nda nga i dashuri, tani po e padit, arsyeja do t’iu habisë

Më: 9 nëntor 2018 Në ora: 21:52
Foto ilustrim

Një grua po padit ish-të dashurin e saj pasi penisi i tij "i madh" pretendohet se kishte zgjeruar vaginën e saj.

Silindile Mangena, 29 vjeç, po planifikon t’i nënshtrohet një operacioni plastik pas marrëdhënies me ish të dashurin e tij, Mugove Kurima, 37 vjeç.

Por ajo dëshiron që Kurima të paguajë shpenzimet e mëdha prej 10 eurosh për këtë arsye – dhe thuhet se po e çon në gjykatë.

Silindile, nga Harare, Zimbabve, i tha Mail Zimbabve se pjesët e saj private ishin “të ngushta” para se ajo të takonte ish të dashurin e saj në vitin 2016.

Ajo tha se ra në dashuri edhe pse ai dyshohej të ketë qenë i martuar në atë kohë.

Megjithatë, ajo shkëputi marrëdhëniet në maj të këtij viti me arsyetimin se Kurima kishte zgjeruar vaginën e saj.