subscribe
Brit Awards 2018 bën sot bashkë Rita Orën me Dua Lipa-n

Lajme

Brit Awards 2018 bën sot bashkë Rita Orën me Dua Lipa-n

Më: 21 shkurt 2018 Në ora: 16:04

Eventi Brit Awards 2018 do të mbahet sonte në mbrëmje dhe do të bëjë bashkë emra të njohur të muzikës britanike.

Një mbrëmje e mbushur me të ftuar dhe ndarje çmimesh. Pjesë e këtij eventi do të jenë edhe dy këngëtaret me origjinë shqiptare, Rita Ora dhe Dua Lipa.

Rita Ora do të performojë krah Liam Payne, ‘Your Song’, ndërsa Dua Lipa është e nominuar në 5 kategori dhe me shumë siguri do të jetë fituese në të paktën, një prej tyre. Gjithashtu pjesëmarrja e tyre në të njëjtin event do të shikohet me mjaft kërshëri për shkak të marrëdhënies jo të mirë të tyre.

Image