subscribe
Ky është personi fatlum që mori shaminë e Rita Orës

Lajme

Ky është personi fatlum që mori shaminë e Rita Orës

Më: 19 shkurt 2018 Në ora: 11:53

Performanca e Rita Orës në Prishtinë mori vëmendje të madhe në vend dhe në botë. Mirëpo atmoferën më të madhe në sheshin ‘Skenderbe’ e ndezi atëherë kur luajti vallen shota.

Pas përfuntimit të këtij vallëzimi shaminë që Rita e mbante në duar e hodhi në publik dhe fatlumi që e ka pritur atë lajmi.net zbulon se është djaloshi me emrin Altin Halimi i cili punon në kompaninë për rregullimin e dritave AMC.

Media gjithashtu merr vesh se flamuri ka kaluar nëpër disa duar dhe organizatorët janë munduar t’ia marrin atë.

Image