subscribe
Anna nuk ndalet, bombardon me klipin e ri ‘Havana’ vjen në duet me Ben7amin

Lajme

Anna nuk ndalet, bombardon me klipin e ri ‘Havana’ vjen në duet me Ben7amin

Më: 29 maj 2019 Në ora: 11:59

Është lansuar kënga me e re e cila titullohet “Havana”. Kjo këngë është një duet në mes të këngëtares Anna dhe reperit Ben7amin. “Havana” është punuar nën menaxhimin e Alban Mirocit, i cili është përkujdesur për këngën dhe tekstin, ndërsa finalizimi komplet është bërë në studion e Hekuran Krasniqit.
“Havana”, është këngë ritmike, të cilës protagonistët kryesor kanë vendosur t’i bëjnë edhe videoklipin, i cili është punuar nga “BUG Production”, dhe është lansuar në platformën më të madhe shqiptare “Arkiva-Shqip”. Ky është projekti i dytë i Annës, pas “Je t’aime”, dhe po ashtu projekti i dytë edhe i repartistit Ben7amin, i cili kohë më parë kishte publikuar projektin“Imazh” bashkë me Onellin. “Havana” pritet të jetë njëri nga hitet e kësaj vere./BS

Komentet
comments powered by Disqus