subscribe
IzzY nuk ndalet, hiti i tij ‘Asaj’ po pëlqehet shumë

Lajme

IzzY nuk ndalet, hiti i tij ‘Asaj’ po pëlqehet shumë

Më: 15 maj 2019 Në ora: 14:36

Ismir Buzhala më emer artistik IzzY me preardhje nga Kosova por që jeton e vepron në Gjermani ka sjellur mega projektin e tij të parë në karrierë dhe projekt mjaft profesional.
Me tekst nga vetë Reperi ndërsa muzika nga producenti i njohur Nurteel dhe një realizim mjaft i bukur i videoklipit nga produksioni VSM. I gjithë ky projekt është menaxhuar nga menaxheri i njohur Labinot Nuraj. Klipi është publikuar në platformën më të madhe ArkivaShqip./BS