subscribe
Operacion plastik apo ‘Photoshop’? Fansja kap ‘mat’ Angela Martinin

Lajme

Operacion plastik apo ‘Photoshop’? Fansja kap ‘mat’ Angela Martinin

Më: 29 janar 2019 Në ora: 10:09

Ajo që di të bëjë më mirë Angela Martini është që të jetë sensuale.

 Modelja shqiptare është arratisur për disa pushime ekzotike në një plazh misterioz.

Angela postoi tre foto në Instagram me mbishkrimin: “Thjesht një shtëpiake”.

Mondelja sjell një imazh tjetër të shtëpiakes, jo asaj të angazhuar me punë brenda katër mureve, por të një bashkëshorteje që shijon pushimet e veshur me rroba banje.

Shumë nga komentuesit i tërheq vëmendjen ajo që shkroi Martini dhe të tjerë, linjat e modeles shqiptare.

Por një ndryshim dallohet në këtë postim dhe e vuri re një komentuese.

Ndryshimi i masës së gjoksit të Angela-s mund ta dalloni edhe nga njëra foto te tjetra.

Ndërsa komentuesja dyshon se mund të jetë një operacion plastik, dyshimi tjetër është se mund të jetë thjesht “Photoshop”.

Image
Komentet
comments powered by Disqus