subscribe
Arta, kaq seksi në palestër

Lajme

Arta, kaq seksi në palestër

Më: 28 janar 2019 Në ora: 11:50

Njihet për format e saj trupore. Madje, Arta Nitaj është futur në serialin “O sa mirë” falë këtyre linjave.

Për trupin e saj, modelja dhe aktorja kujdeset shumë.

Në Instastory, Arta sot ka hedhur një fotografi ku shihet se është në palestër, duke u ‘thyer’ në mes, në mënyrë që të pasmet t’i dalin sa më bombastike.

Image
Komentet
comments powered by Disqus