subscribe
Thaci për lirimin e general Selimit, Kosova është më e mirë dhe më e sigurt

Lajme

Thaci për lirimin e general Selimit, Kosova është më e mirë dhe më e sigurt

Nga: Z.B Më: 25 janar 2019 Në ora: 14:17
Hashim Thaçi

Përmes një postimi në rrjetin social Facebook,Presidenti I Kosovës, Hashim Thaci, ka shkruar për lirimin e gjeneralit Sylejman Selimit, përcjell Bota Sot

Ai ka shkruar se Selimi është në liri, Kosova është më mirë dhe më e sigurt.

Postimi i plotë:

Me heroin e gjallë, gjeneralin Sylejman Selimi në liri, Kosova është më e mirë dhe më e sigurt. HTH
 

Image

 

Komentet
comments powered by Disqus