subscribe
U gëzua për borën, Dua Lipa vishet kokë e këmbë

Lajme

U gëzua për borën, Dua Lipa vishet kokë e këmbë

Më: 24 janar 2019 Në ora: 11:48

U gëzua shumë që ra borë në Londër. Por, Dua Lipa siç duket është ‘penduar’ pasi po ngrinë nga i ftohti, shkruan Syri Kosova.

Ajo ka hedhur një fotografi në Instagram ku shihet se është veshur kokë e këmbë dhe fytyra e saj tregonte se edhe pse e do borën, nuk e do të ftohtit.

Fotoja e saj u komentua edhe nga i dashuri i saj duke i thënë “E kam humbur njeriun e borës, e ke parë”, duke lënë të nënkuptohet se Dua po ngjan me një të tillë.

Image
Komentet
comments powered by Disqus