subscribe
Vlora Çitaku ka këto fjalë për tenorin Ramë Lahun

Lajme

Vlora Çitaku ka këto fjalë për tenorin Ramë Lahun

Më: 23 janar 2019 Në ora: 09:32
Ramë Lahaj

Ambasadorja e Kosovës në Amerikë, Vlora Çitaku po vazhdon që të promovojë vlerat e Kosovës në botë.

Së fundi, ajo ka folur për tenorin më të famshëm shqiptar në botë, Ramë Lahaj.

Vlora përmes një postimi në llogarinë e saj në “Instagram” ka treguar se si dukej tenori Ramë Lahaj gjatë vitit 1999, si luftëtar dhe sot si tenori më i famshëm në botë.

Image
Komentet
comments powered by Disqus