subscribe
Një romantik si Graniti: Më kë bërë më të fortë dhe me të lumtur

Lajme

Një romantik si Graniti: Më kë bërë më të fortë dhe me të lumtur

Më: 16 janar 2019 Në ora: 16:30

E kanë një datë të veçantë.

Granit Xhaka ka zgjedhur disa fjalë zemre për t’ia uruar përvjetorin e katërt gruas së tij, shkruan Syri Kosova.

Ai në Instagram ku grumbullon mbi 1.8 milion ndjekës, ka hedhur një fotografi me Leonitën, të cilës ia la disa fjalë të bukura e të përzgjedhura.

 ‘’Përvjetori jonë është më i rëndësishëm se çdo ditë. Unë festoj dashuria ime, për ty dhe të dua në çdo moment. Ndihem shumë me fat që të kam, dhe uroj që shpirti yt të jetë gjithë jetën i mbushur me lumturi! Uroj më të mirat e kësaj bote sepse dashuria që më jep më ka bërë më të fortë e më të lumtur. Uroj me gjithë dashurinë time që ditët e tua të jenë vetëm me diell, sepse në ato me shi, dielli yt do të jem unë. Gëzuar pervjetorin e 4?????Te Dua Zemra Jem? ‘’, ka shkruar ai.

Image
Komentet
comments powered by Disqus