subscribe
Marrëzisht të dashuruar! Xhensila publikon foton teksa puth Besin

Lajme

Marrëzisht të dashuruar! Xhensila publikon foton teksa puth Besin

Më: 11 janar 2019 Në ora: 11:56

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë padyshim një prej çifteve më të dashur për publikun shqiptar. Ata nuk ngurrojnë asnjëherë që t’ia shprehin dashurinë njëri-tjetrit në publik.

Çifti është mjaft aktiv në rrjetet sociale, ku Xhensila dhe Besi qëndrojnë afër me fansat e tyre duke ndarë me ta momente nga jeta profesionale dhe ajo private.

Së fundmi këngëtarja e njohur ka publikuar në profilin e saj në “Instagram” disa foto mjaft romantike. E teksa ndodhen në qytetin e bukur të Korçës të mbuluar nga bora, ata janë fotografuar teksa puthen.

Image
Komentet
comments powered by Disqus