subscribe
Jennifer Aniston harron ndarjen, kërkon ndihmën e miqve për ta gjetur “mashkullin ideal”

Lajme

Jennifer Aniston harron ndarjen, kërkon ndihmën e miqve për ta gjetur “mashkullin ideal”

Më: 11 janar 2019 Në ora: 11:47

Jennifer Aniston u nda nga Justin Theroux në shkurt të vitit 2018 pas shtatë vitesh së bashku. Dhe tashmë aktorja e njohur është e gatshme për një lidhje të re, sipas revistës së njohur ‘Life & Style magazine’.

49 vjeçarja dëshiron të ketë të dashur para ditëlindjes së 50-të, e cila i bije me 11 shkurt. Aktorja ka kërkuar ndihmën e miqve të saj të afërt për të gjetur mashkullin ideal’.

Mashkulli ideal për aktoren duhet të jetë i pashëm dhe i suksesshëm, në fund të fundit ajo është një aktore elitare e Hollywood-it. Kujtojmë, që më parë Aniston ishte në lidhje ma aktorin Brad Pitt, Tate Donovan dhe John Mayer.

Komentet
comments powered by Disqus