subscribe
Vjollca harron të ftohtin, do të befasoheni me çfarë veshje nis ditën

Lajme

Vjollca harron të ftohtin, do të befasoheni me çfarë veshje nis ditën

Më: 10 janar 2019 Në ora: 15:09

Vjollca Haxhiu është një ndër këngëtaret më të pëlqyera të muzikës popullore. Ajo është herë pas here aktive me këngë të reja dhe që të gjitha bëhen shumë të pëlqyera nga publiku shqiptar anë e mbanë botës.

Vjollca është tejet aktive në mbrëmje e në koncerte, e sidomos në këto javët e fundit. Ajo herë pas here ka postuar foto për të na treguar veshjen dhe pamjen e saj.

E sot, Vjollca ka postuar një foto ku shihet e veshur me fustan të shkurtër pavarësisht kohës së ftohtë.

Image
Komentet
comments powered by Disqus