subscribe
Mimoza në pushm, por nuk do të besoni çfarë i ndodhi atje

Lajme

Mimoza në pushm, por nuk do të besoni çfarë i ndodhi atje

Më: 10 janar 2019 Në ora: 14:18

Mimoza Shkodra tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, e shkas për këtë u bë lidhja e saj me këngëtarin Seldi Qalliu.

Ata kanë qenë të fejuar për disa muaj dhe si fejesa ashtu edhe ndarja e tyre bëri bujë shumë të madhe në media.

Edhe pas ndarjes Mimoza është shfaqur gjithmonë me pamje tërheqëse dhe gjithmonë elegante.

Sot, ajo duket se ka shkuar në një pushim, mirëpo nga atje ka postuar një video ku shihet se Mimoza ka shkuar në një vend shumë interesant në të cilin
për momentin ka shumë tym e që duket se e ka shqetësuar Mimozën.

Image
Komentet
comments powered by Disqus