subscribe
Egzona poston foto nga shtëpia, shtatzënia e ka bërë më të bukur se kurrë

Lajme

Egzona poston foto nga shtëpia, shtatzënia e ka bërë më të bukur se kurrë

Më: 10 janar 2019 Në ora: 14:10

Egzona Muqiqi është një ndër nuset më të përfolura nga publiku dhe mediat. Ajo dhe këngëtari i njohur Albatrit Muqiqi janë martuar para pak vitesh dhe martesa e tyre bëri bujë të madhe.

Ata tani janë prindër të një vajze që e kan quajtuar Amelia dhe janë në pritje për tu bërë prindër për herë të dytë.

Egzona është tejet aktive edhe në rrjete sociale, me postime të ndryshme nga jeta e saj.

Sot, ajo ka postuar një fotografi ku shihet se shtatzënia e ka zbukuruar aq shumë sa duket si asnjëherë më parë.

Image
Komentet
comments powered by Disqus