subscribe
Bora Zemani merr surprizën e veçantë për ditëlindje

Lajme

Bora Zemani merr surprizën e veçantë për ditëlindje

Më: 9 janar 2019 Në ora: 16:04

Për moderatoren e njohur Bora Zemani sot është një ditë shumë e veçantë. Ajo feston 27-vjetorin e lindjes. Nëpërmjet postimeve në “Instastory”, Bora ka zbuluar sesi ka nisur ditëlindja e saj me surpriza të ndryshme.

Fillimisht ajo ka mbetur e surprizuar nga torta që ka marrë në mesnatë ku vihen re edhe qirinjtë me numrin 27. Por më pas ajo ka postuar në “Instastory” video ku shfaqet duke kënduar me mikeshën e saj të ngushtë, Semi Jaupaj.

E përveç suprizave që ajo ka marrë nga njerëzit e saj të afërt, është suprizuar dhe nga moti në Tiranë. Moderatorja shihet duke shijuar dëborën që bie.

Image
Image
Image
Komentet
comments powered by Disqus