subscribe
Kejvina Kthella provokon për Krishtlindje nga dhoma e hotelit me të brendshme, duke pritur të dashurin misterioz

Lajme

Kejvina Kthella provokon për Krishtlindje nga dhoma e hotelit me të brendshme, duke pritur të dashurin misterioz

Më: 31 dhjetor 2018 Në ora: 12:21

Kejvina Kthella, velina e emisionit “Xing me Ermalin” ka realizuar një set fotosh të nxehta për Krishtlindje, ku pozon me veshje intime të kuqe në një dhomë hoteli, pak para mbërritjes së të dashurit misterioz.

Modelja që ka jetuar në Itali, ka hyrë tashmë në botën e showbiz-it shqiptar, duke u komentuar për gjithçka që bën në jetën e saj private.

Ndërkohë, ajo nisur nga fakti që në emisionin e Ermal Mamaqit ka një rol shumë simbolik, me pyetjen e vetme që i bën të ftuarit, ka vendosur që të shpalosë protagonizmin e saj në “Instagram”, ku shpesh bën modelen online.

Sa i përket jetës private, ajo shpesh është komentuar për histori dashurie, të cilave ajo nuk u ka vënë ndonjë emër, siç është rasti aktual ku ajo lë të nënkuptohet që është në një lidhje, por duke e lënë partnerin mister në sytë e publikut.

Po para pak kohësh u ngritën dyshime se modelja që zëvendësoi Rashel Kolanecin në programin e Mamaqit, ishte në një lidhje të fshehtë me portierin e njohur të Kombëtares, Thomas Strakoshën.

Ishte pikërisht Thomas, ai që i kishte dërguar një emoji me sytë në formë zemre, velinës seksi, në një foto provokuese, që ajo kishte postuar në rrjetin social “Instagram”, çka bëri që të lindin dyshime për një lidhje sekrete mes Strakoshës dhe Kthellës.

Nisur edhe nga fakti se Kejvina ia kishte kthyer përgjigjen me një puthje gardianit të Lazios, nisën aludimet në portale se nuk bëhej fjalë për një marrëdhënie virtuale, por për diçka më reale se kaq.

Image
Image
Komentet
comments powered by Disqus