subscribe
Nepsi i çuditshëm i shtatzënisë, ja ushqimet më të pazakonta që konsumon moderatorja

Lajme

Nepsi i çuditshëm i shtatzënisë, ja ushqimet më të pazakonta që konsumon moderatorja

Më: 27 dhjetor 2018 Në ora: 16:42

Në vitin 2019, moderatorja Elita Rudi dhe reperi Gjiko do të bëhen prindër për herë të parë. Që në momentin që bëri publike pritjen e ëmbël, Elika ka postuar në “Instagram”-in e saj foto me barkun e rrumbullakosur.

Në postimet e saj, moderatorja tregon edhe për nepset e pazakonta që ka gjatë kësaj periudhe të shtatzënisë. Sot ajo ka publikuar në “Instastory” një foto ku zbulon se luleshtrydhet i shoqëron edhe me pak lëng limoni.

Në foto ajo shkruan: “Nepse të çuditshme në shtatzëni”.

Image
Image
Komentet
comments powered by Disqus