subscribe
“Virgjërinë ia bëra dhuratë për ditëlindje”, balerina e njohur pa komplekse…

Lajme

“Virgjërinë ia bëra dhuratë për ditëlindje”, balerina e njohur pa komplekse…

Më: 24 dhjetor 2018 Në ora: 15:59

Ajo është një ndër balerinat më të mira që skena jonë ka, dhe ndër të tjera është dhe një ndër vajzat e ekranit me më pak komplekse dhe shumë karizmatike.

Fjala është për Isida Mollaymeri, e cila në një intervistë për “Pop Culture” i është përgjigjur shumë pyetjeve provokuese të gazetarit.

Ndër të tjera, Kelvi e ka pyetur se kur e ka humbur virgjërinë, pyetje së cilës ajo i është përgjigjur duke thënë: Virgjërinë në fakt e kam dhuruar për ditëlindje. Unë kur nuk kam mundësi për dhurata, i bëj një gjë, edhe meqë ishte për tu bërë, mos sot nesër… meqë ishte kaq e çmuar, ia bëra.

Por për më shumë ndiqni videon në minutën 1:10:57.

Komentet
comments powered by Disqus