subscribe
Mamaja ka një kërkesë të veçantë për Klaudia Pepën

Lajme

Mamaja ka një kërkesë të veçantë për Klaudia Pepën

Më: 21 dhjetor 2018 Në ora: 11:57

Balerina Klaudia Pepa është një nga profesionistet më të dashura në vend sa i përket këtij zhanri.

Një nga personat që e kanë mbështetur më shumë Klaudian në karrierën e saj dhe në çdo hap në jetë është padyshim nëna e saj.

Këtë herë në një video të Klaudias ajo i ka bërë një kërkesë së bijës. “Mos ndalo kurrë së kërcyeri, kurrë!”. Mbështetja e familjes në profesionin e saj është një nga pikat më të forta të balerinës së njohur.

Image
Komentet
comments powered by Disqus