subscribe
Ja kush është shqiptarja që publikoi videon porno të saj

Lajme

Ja kush është shqiptarja që publikoi videon porno të saj

Më: 21 dhjetor 2018 Në ora: 11:45

Shqiptarja me nënshtetësi amerikane, Myla Sinanaj publikoi disa foto nga videoja e saj pornografike ndërsa tani ka dalë videoja e plotë.

Madje, Sinanaj nga Kosova ka qenë e ftuar në një emision ku ka komentuar videon, arsyet përse e ka bërë dhe se si bëhet publike. Shqiptarja tregon se videon e ka publikuar ish-shoqja e saj Farrah dhe e ka bërë për t’iu hakmarrë Kim Kardashianit, pasi shumë thonë se Sinanaj i ngjan asaj. Madje Sinanaj ka qenë edhe e lidhur me ish-burrin e Kimit, Chris Humphries.

Komentet
comments powered by Disqus