subscribe
Pas 8 vitesh së bashku, çifti i famshëm vendos të martohet

Lajme

Pas 8 vitesh së bashku, çifti i famshëm vendos të martohet

Më: 20 dhjetor 2018 Në ora: 13:55

Ata janë në një lidhje prej tetë vitesh dhe kanë një djalë 18 muajsh së bashku. Dhe Rosie Huntington-Whiteley e Jason Statham më në fund kanë vendosur të kurorëzojnë dashurinë e tyre.

Raportohet se çifti i famshëm do lidhë nyjë në një ceremoni romantike në Vitin e Ri. Supermodelja dhe aktori do zhvillojnë ceremoninë martesore në shtëpinë e tyre në Hollywood Hills.

Ata u lidhën në vitin 2018 dhe u fejuan janar të 2016. Rosie solli në jetë djalin e tyre Jack Oscar në qershor 2017. 31-vjeçarja zuri vendin e tretë në listën vjetore të Forbes si modelja më e paguar në botë me fitime prej 13.5 milionë dollarësh në vetëm 12 muaj.

Komentet
comments powered by Disqus