subscribe
Ja si do dukeshin me mjekër Ronaldo me shokë

Lajme

Ja si do dukeshin me mjekër Ronaldo me shokë

Më: 18 dhjetor 2018 Në ora: 11:38

Përveç aftësive në fushën e lojës, lojtarët janë kthyer edhe në njerëz të modës, imazhi i të cilëve përdoret edhe për fushata publicitare. Kohët e fundit, në modë ka dalë edhe trendi i rritjes së mjekrës, që preferohet pothuajse nga të gjithë.

Por, ka edhe nga ata të cilët preferojnë të mos kenë asnjë qime në fytyrë, dhe të jenë gjithmonë të pastër. Kohët e fundit po qarkullojnë fotot e montuara të disa futbollistëve, se si do të dukeshin ata me mjekër.

Komentet
comments powered by Disqus