subscribe
E jashtëzakonshme: Zgjohet Schumacher

Lajme

E jashtëzakonshme: Zgjohet Schumacher

Më: 17 dhjetor 2018 Në ora: 11:33

Me 29 dhjetor do të bëhen pesë vjet nga lëndimi i rëndë i Michael Schumacher pas një rrëzimi gjatë skijimit në alpet franceze. Sportsmail ka mësuar se ylli i garave nuk është i shtrirë në shtrat, por kërkon kujdes mjekësor (të infermierëve), përcjell Kosovarja. Bashkëshortja e Schumacherit, Corinna, me të cilën ai u martua në vitin 1995, ka insistuar në fshehtësinë e gjendjes së tij, një kërkesë që është mbajtur me besnikëri nga të gjithë ata rreth tyre. Miqtë nuk flasin. Nëse nuk veprojnë kështu, ata nuk janë më miq. Kujdesi i përhershëm dhe fizioterapia kushton më shumë se 50,000 funte në javë./KS

Image
Image
Komentet
comments powered by Disqus