subscribe
Sot “Ushtria e Kosovës” nga Gold Ag dhe Kastriot Tusha

Lajme

Sot “Ushtria e Kosovës” nga Gold Ag dhe Kastriot Tusha

Më: 14 dhjetor 2018 Në ora: 10:59
Gold Ag dhe Kastriot Tusha

Me rastin e krijimit të Ushtrisë së Kosovës, Gold Ag është bashkuar me këngëtarin e njohur Kastriot Tusha për këngën “Ushtria e Kosovës”.

Ky projekt publikohet sot me fillim të orës 18:00”.

Këtë lajm e bëri të ditur vet reperi përmes një fotografie të postuar në Instagram.