subscribe
Olti Curri: Disa femra që postojnë luks në Instagram janë prostituta, po na hapin vrimën

Lajme

Olti Curri: Disa femra që postojnë luks në Instagram janë prostituta, po na hapin vrimën

Më: 21 nëntor 2018 Në ora: 12:13
Olti Curri

Olti Curri thotë se disa femra që postojnë luks në rrjetin social  Instagram, janë prostituta.

Duke diskutuar për rrjetet sociale në Opinion, ai thotë se shumë persona nuk e justifikojnë luksin.

“Disa femra që postojnë luks dhe nuk e justifikojnë, janë prostituta. 

Sa pasanikëve ua shohim fëmijët në Instagram e kanë pasurinë nga droga e tenderat? 

Jemi të gjithë në një varkë, po na e hapën vrimën, o burra ta mbyllim dhe të shkojmë përpara!”, tha Curri.

Komentet
comments powered by Disqus