subscribe
Videoja porno e oficerit trazon bazën ajrore

Lajme

Videoja porno e oficerit trazon bazën ajrore

Më: 20 nëntor 2018 Në ora: 13:20
Micky Doyle u shfaq në një video porno me aktoren e njohur të filmave për të rritur, Bambi Blacks.

Një rreshter i martuar i Forcave Ajrore Mbretërore në Britani ka shkaktuar një trazim në bazën e tij ajrore pasi një video e tij porno u përhap me shpejtësi.

Micky Doyle u shfaq në një video porno me aktoren e njohur të filmave për të rritur, Bambi Blacks. Videoja e tij është parë nga superiorët e tij dhe ka nisur një hetim.

Deri më tani raportohet se 48-vjeçari nuk ishte në punë kur e realizoi videon. Në atë kohë ai e kishte lënë punën, por tani është rikthyer si instrktor pilotësh.

Megjithatë një burim tha se ushtria i merr shumë seriozisht ët tilla gjëra, ndaj po heton.

Image
Image
Komentet
comments powered by Disqus